Nasze allegro

           

Zapraszamy serdecznie na nasze aukcje!

Aukcje allegro DECOR

Większość wystawianych przez nas przedmiotów jest używana, więc zwykle mają one drobne ślady użytkowania. Oczywiście staramy się robić zdjęcia, które w pełni oddają wygląd wystawianego przedmiotu. Jednak nie zawsze się to udaje, więc jeśli ktoś ma jakieś pytania, bądź chciałby dodatkowe zdjęcia to prosimy o kontakt mailowy.

REGULAMIN AUKCJI

  1. Jeśli przedmiot ma być wysłany na inny adres niż jest w serwisie allegro, proszę o zaznaczenie tego już w pierwszym mailu.
  2. Najszybszą formą przelewu pieniędzy jest skorzystanie z opcji PayU. Jeśli korzystają Państwo ze zwykłego przelewu w tytule proszę o wpisanie numeru aukcji i nazwę użytkownika (nick).
  3.  Po otrzymaniu przedmiotu proszę o wystawienie komentarza – będziemy wiedzieli że towar dotarł i jest kompletny i zgodny z opisem. Jeśli wystąpią jakieś problemy, nieścisłości prosimy o niezwłoczny kontakt.
  4. Zdjęcia przedstawiają faktyczny stan przedmiotu, są przez nas robione i są naszą własnością, dlatego też kopiowanie ich i wykorzystywanie jest zabronione. W rzeczywistości przedmioty występujące na zdjęciach mogą mieć inny odcień niż jest to na zdjęciach – wynika to z ustawień monitorów lub padania światła.
  5. W aukcjach podane są zwykle koszty przesyłki, jeśli nie to proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów przesyłki. Możliwe jest zorganizowanie przesyłki przez kupującego na jego warunkach i ryzyko. Koszty przesyłki podane w aukcjach są zgodne z cennikiem Poczty Polskiej lub firm kurierskich.
  6. Prosimy o przemyślane zakupy, za sprzedany przedmiot płacimy prowizję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>